ПРОЛЕТ 2021 ВО МАКЕДОНИЈА
ХОТЕЛ ТИНО 4*- СВЕТИ СТЕФАН

МАРТ 2021

ПОЛУПАНСИОН
(
Петок-Сабота)

ПОЛУПАНСИОН
(Недела-Четврток)

Двокреветна соба

27€ поглед на езеро
25€ поглед на шума

25€ поглед на езеро

23€ поглед на шума

АПП (3-4 лица)

29€ поглед на езеро

27€ поглед на езеро


Во цените се вклучени следниве услуги:
- појадок и вечера (вечера – предјадење, главно јадење и десерт)
- користење на внатрешен базен, детски базен, спа центар со џакузи, сауна и парна бања
- користење на детско игралиште, пинг-понг
- безжичен интернет

 

Доплати:
- деца од 0 – 5,99 г се сместуваат бесплатно (без дополнително легло и без вклучена вечера – доплата за вечера 3 евра по дете)
- деца од 6- 11,99 г - плаќаат 10 евра од вечера ( вклучено дополнително легло и вечера)
Во апартманите е потребно минимум 3 полноплатежни лица, доколку се сместуваат 4 лица тогаш плаќаат сите полна сума според табелата.


Услуги кои се доплаќаат на лице место:
Соба за забава (билијард, фудбалче, пикадо) масажи, третмани и солариум.

Собите во хотелот се реновирани 2020 година.


ВО ЦЕНИТЕ НЕ Е ВКЛУЧЕНА ТУРИСТИЧКАТА ТАКСА
ЦЕНИТЕ СЕ ВО ЕВРА А ПЛАЌАЊЕТО Е ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ПО КУРС 1 ЕУР = 62 ДЕН