ПРОЛЕТ 2021 ВО МАКЕДОНИЈА
ХОТЕЛ ТИНО 4*- ОХРИД (ЦЕНТАР)

МАРТ 2021

Мин. ПРЕСТОЈ – 2 ноќи

ПРЕСТОЈ од 3 или повеќе ноќевања

Двокреветна соба

25 €

21.5 €


Цената е дадена по лице и во неа се вклучени следниве услуги:
- појадок и вечера
- користење на спа центар (џакузи,сауна,парна бања),
-
безжичен интернет
- паркинг.

ВО ЦЕНИТЕ НЕ Е ВКЛУЧЕНА ТУРИСТИЧКАТА ТАКСА – 40 денари по лице

ЦЕНИТЕ СЕ ВО ЕВРА А ПЛАЌАЊЕТО Е ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ПО КУРС 1 ЕУР = 62 ДЕН